Naše webové stránky vyžadují pro svoji správnou činnost cookies. Dalším používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Rozumím
Medicon
261 006 111

Naši odborníci budou předávat svoje zkušenosti s novým postupem zaměřování na mezinárodní konferenci v Bratislavě

Naše Mammacentra se řadí k lídrům v rámci sítě akreditovaných center pro provádění prevence nádorů prsu v České republice. Naše pracoviště jednak disponují nejmodernějšími technologiemi, ale i vstřícným přístupem našeho personálu ke klientkám to vše v prostředí, které je příjemně zařízené. Jedinečnost našich center je v neposlední řadě zásluhou našeho týmu, který se skládá ze špičkových odborníků s mnohaletými klinickými zkušenostmi.

Naši přední specialisté (MUDr. Regina Šírová, ředitelka Mammacenter skupiny Medicon, MUDr. Karel Rauš, vedoucí lékař Centra pro nemoci prsu, PČLS a MUDr. Adéla Faridová, ÚPMD) budou přednášet svoje ojedinělé zkušenosti s novou metodou značení maligních (zhoubných) lézí v prsu nitrotkáňovým zrnem Magseed na 24. ročníku mezinárodní pracovní konference SEKCAMA (Sekcia pre karcinóm prsníka) v Bratislavě dne 6.-7.6. 2019. Jedná se o metodu, kterou provádí odborníci z evropských zemí a v USA a naše Mammacentra Budějovická a Zahradní Město. Výhodou nové metody zaměření je jednak její šetrnost pro pacientku a časová nezávislost na samotném zákroku. Zákrok není třeba absolvovat v den operace, tak jako tomu je u běžné metody lokalizačním drátkem. Další výhodou je, že jádro se operací odstraní a v prsu tak nezůstává nic, jako tomu je například při značení uhlíkem. Pacientky nemají žádné komplikace. Pro samotné lékaře přináší nová metoda pozitiva v tom, že je přesnější a jednoduše se provádí jak zavedení, tak následné vyšetřování. V neposlední řadě zjednodušuje organizaci celého procesu předoperačního zaměření a následného provedení chirurgického výkonu. První pracoviště, která tuto metodu v České republice provádí jsou MAMMACENRUM Budějovická a MAMMACENTRUM Zahradní Město ve spolupráci s Ústavem pro péči o matku a dítě, Podolí.

Celý tým Mammacenter vám přeje krásný den

 MEDICON a.s.
Antala Staška 1670/80
140 00 Praha 4

© 2016 - MEDICON a.s.
tel.: +420 261 006 111
fax: +420 261 006 210

e-mail: info@mediconas.cz

Prohlášení o ochraně osobních údajů