Naše webové stránky vyžadují pro svoji správnou činnost cookies. Dalším používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Rozumím
Medicon
261 006 111

Spolek přátel medicíny a umění

Vážení,


dovolte mi, abych Vás informoval o zahájení činnosti Spolku přátel medicíny a umění.

Skupina MEDICON je dnes bezesporu jedním z největších a nejkomplexnějších ambulantních celků v zemi, a proto je i partnerem řady ambulantních a nemocničních lékařů nejen v Praze. Když jsme přemýšleli, jak vytvořit dlouhodobý a přátelský vztah s lékařskou a zdravotnickou veřejností, se všemi svými odbornými partnery, ale i s Vámi, našimi zaměstnanci, zrodila se postupně myšlenka na založení Spolku přátel medicíny a umění, který si vzal za úkol spojit v sobě odbornost i relaxaci. Všechny naše akce a aktivity mají jednoho společného jmenovatele. Je jím kvalita. Toto slovo považujeme za klíčové ve všem, co děláme.

Už z názvu spolku vyplývá, co je jeho hlavní náplní. Dvěma nosnými pilíři činnosti jsou:

  1. Odborné semináře -  Odborné diskuse a vzdělávání formou seminářů zaměřených na podstatná a zajímavá témata napříč odbornostmi, včetně stále podstatnější právní problematiky ve zdravotnictví. Připravujeme i semináře pro střední zdravotnický personál a ve všech případech budou akreditovány ČLK, případně ČAS a dalšími profesními sdruženími.
  1. Společenská setkání - Zajímavé kulturní akce zaměřené na hudbu, výtvarné umění, sochařství i literaturu. Svým partnerům chceme nabídnout to nejlepší z české kulturní scény a také to nejaktuálnější.

Spolek je určen pro všechny lékaře a střední zdravotnický personál, a to nejen partnery, ale i všechny zaměstnance skupiny MEDICON, kteří mají o členství a dění v rámci Spolku přátel medicíny a umění i skupiny zájem. Členství je dobrovolné a bezplatné.

Pro více informací o plánovaných akcích a novinkách v rámci Spolku přátel medicíny a umění i skupiny MEDICON doporučujeme pravidelné sledování webových stránek Spolku (www.spolekmediciny.cz).

Věřím, že pro Vás bude činnost Spolku přínosem.

Děkuji a jsem s pozdravem,


Jiří Adámek
Generální ředitel MEDICON a.s.MEDICON a.s.
Antala Staška 1670/80
140 00 Praha 4

© 2016 - MEDICON a.s.
tel.: +420 261 006 111
fax: +420 261 006 210

e-mail: info@mediconas.cz

Prohlášení o ochraně osobních údajů