Naše webové stránky vyžadují pro svoji správnou činnost cookies. Dalším používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Rozumím
Medicon
261 006 111

Skupina MEDICON

Skupina MEDICON patří mezi největší provozovatele ambulantních zařízení v Praze. Její pracoviště se nacházejí v lokalitách Praha 4, Praha 7, Praha 9 a Praha 10. Poskytuje kompletní spektrum ambulantních specializací a v každé z poliklinik i navazující lékárenské služby.

Současně je díky centrům PRONATAL významným provozovatelem zařízení zaměřených na diagnostiku a léčbu všech typů poruch plodnosti včetně mimotělního oplodnění (2x Praha, Teplice, Karlovy Vary, České Budějovice a Kolín).

Svým klientům poskytuje též služby oddělení radiodiagnostiky a zobrazovacích metod čítající čtyři lokality na území Prahy a poskytující všechny dostupné modality, tj. ultrazvuky, skiagrafické rentgeny, skiaskopické rentgeny, panoramatické zubní rentgeny, denzitometry, mamografy, CT (pracoviště počítačové tomografie) a MR (magnetickou rezonanci).

Je též největším poskytovatelem mamografického screeningu nejen na území Prahy, ale v celé ČR, a současně provozuje vysoce specializovaná oddělení jako např. onkochirurgické oddělení pro léčbu karcinomu prsu (Onkocentrum Zelený pruh), jednodenní chirurgii se širokým spektrem operativy, specializovanou kliniku se zaměřením na komplexní péči o ženy (Centrum pro nemoci prsu) a největší gastroenterologické oddělení v Praze.

V oblasti kardiologie úzce spolupracuje s  IKEM stejně jako se všemi ostatními nemocničními zařízeními v Praze.

Ve všech svých zařízeních poskytuje úhrnem přes 70 tis. vyšetření měsíčně.

Provozuje také dvě oddělení následné péče (Centrum následné péče Vysočany a Klinika následné péče Zelený pruh).

Jejím hlavním cílem je poskytovat klientům péči na nejvyšší možné odborné úrovni, ale současně klade velký důraz na osobní přístup vč. plného informování klientů a zachování soukromí.

Zařízení skupiny MEDICON jsou neustále rozvíjena a modernizována tak, aby vyhovovala současným standardům ve zdravotnictví. Modernizace pracovišť probíhá nejen po stránce stavební a stran přístrojového vybavení, ale také neustálým rozšiřováním spektra poskytovaných odborností a zdravotních služeb a v neposlední řadě též personálním obsazením.

Celkový počet zaměstnanců všech zařízení patřících do skupiny MEDICON čítá téměř 1000 osob, přičemž z toho 90 % tvoří zdravotnický personál (lékaři a střední zdravotnický personál).

Součástí skupiny MEDICON jsou tyto společnosti:

  • MEDICON a.s.
  • CLINICUM a.s.
  • MEDICON Equipment s.r.o.
  • MEDICON Hospitals s.r.o.
  • MEDICON InCare s.r.o.
  • MEDICON InCare Business s.r.o.
  • MEDICON Services s.r.o.
  • První česká lékařská společnost, s.r.o.
  • MEDICON Pharm s.r.o.
  • PRONATAL medical group
MEDICON a.s.
Antala Staška 1670/80
140 00 Praha 4

© 2016 - MEDICON a.s.
tel.: +420 261 006 111
fax: +420 261 006 210

e-mail: info@mediconas.cz

Prohlášení o ochraně osobních údajů