Sanitář do Centra následné péče (Poliklinika Vysočany)

MEDICON a.s.

Spojte své síly s MEDICONem

Skupina MEDICON, se řadí mezi top 5 nestátních zdravotnických skupin v České republice. V rámci naší skupiny klademe velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb, a to nejen samotné zdravotní péče, ale i dalších doplňkových služeb pro naše klienty. Zdravotní péče je pro nás vždy na prvním místě, přičemž na trhu jsme již od roku 1992. Díky komplexnosti našich zařízení a širokému záběru jsme schopni zajistit ucelený přístup k pacientovi.

Více o nabízené pozici

Náplň práce:

  • péče o pacienty
  • práce ve 12hodinových směnách, nepřetržitý režim (13-14 směn v měsíci)

Požadujeme

  • sanitářský kurz výhodou ( případně uhradíme jeho dodělání)
  • nástup nejlépe ihned (nebo dohodou)
  • nekonfliktní osobnost

Co vám můžeme nabídnout

  • stravenky v hodnotě 90,- Kč/den
  • příspěvek na penzijní pojištění 24.000 Kč ročně
  • 25 dnů dovolené
  • příplatky za noční směny, víkendy a přesčasovou práci
  • proplácení Lítačky v rámci Prahy až do výše 5.000 Kč
  • malý pracovní kolektiv
  • podpora vzdělávání
  • příjemné pracovní prostředí
  • benefity v oblasti zdraví a zdravotní péče
  • slevy do našich lékáren a prodejen zdravé výživy

    www.vasezdravotnipece.cz

Informace o pozici

  • Místo pracoviště:** Sokolovská 810/304, Praha-Vysočany
  • Typ pracovního poměru:** Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
  • Benefity:
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na vzdělání
  • Firemní akce
  • Možnost studijního volna

  • Požadované vzdělání: Základní

kdo se vám bude věnovat v průběhu výběrového řízení

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, kontaktujte nás.

Jméno
Příjmení
Telefon
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Výpis aktuálních pozic