Obchodní reprezentant ve zdravotnictví

Skupina MEDICON

Spojte své síly s MEDICONem

Skupina MEDICON, se řadí mezi top 5 nestátních zdravotnických skupin v České republice. V rámci naší skupiny klademe velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb, a to nejen samotné zdravotní péče, ale i dalších doplňkových služeb pro naše klienty. Zdravotní péče je pro nás vždy na prvním místě, přičemž na trhu jsme již od roku 1992. Díky komplexnosti našich zařízení a širokému záběru jsme schopni zajistit ucelený přístup k pacientovi.

Více o nabízené pozici

Náplň práce

  • propagace projektů v oboru zdravotnictví
  • seznamování lékařů a zdravotnických zařízení se službami, které naše společnost nabízí (především oblast asistované reprodukce a jednodenní chirurgie)
  • přidělený region: Praha a střední Čechy

Požadujeme

  • praxe v oboru velkou výhodou
  • minimálně SŠ vzdělání
  • flexibilitu, výborné komunikační dovednosti
  • ŘP sk.B

Co vám můžeme nabídnout

  • balíček firemních benefitů (stravenky, 5 týdnů dovolené, výrazné slevy na produkty v našich lékárnách, a jiné.)
  • automobil (i k soukromým účelům)
  • přátelský kolektiv
  • moderní pracovní prostředí

Informace o pozici

Místo pracoviště: Praha a Střední Čechy, centrála společnosti: Antala Staška 1670/80, Praha 4
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Plat: 35.000 - 38.000 Kč
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Benefity:
  • Nadstandardní lékařská péče,
  • Sleva na firemní výrobky/služby,
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění,
  • Stravenky/příspěvek na stravování,
  • Dovolená 5 týdnů,
  • Vzdělávací kurzy, školení,
  • Příspěvek na vzdělání,
  • Firemní akce,
  • Možnost si napracovat hodiny,
  • Možnost studijního volna,
  • Individuální rozpočet na osobnostní růst
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)

kdo se vám bude věnovat v průběhu výběrového řízení

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, kontaktujte nás.

Jméno
Příjmení
Telefon
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Výpis aktuálních pozic