Onkocentrum Zelený pruh

address

Poliklinika Zelený pruh

autobus: zastávka Na Planině

Objednejte se

Na vyšetření i lymforehabilitace se můžete objednat telefonicky, osobně nebo e-mailem:

tel.: +420 234 105 401
tel.: +420 234 105 402
e-mail: objednani@onko-centrum.cz
Pracoviště Onkocentra najdete na Poliklinice Zelený pruh, Roškotova 1717/2, Praha 4.

Ordinační hodiny Onkocentra

pondělí
pondělí

07:00 - 16:00

úterý
úterý

07:00 - 16:00

středa
středa

07:00 - 16:00

čtvrtek
čtvrtek

07:00 - 18:00

pátek
pátek

07:00 - 13:15

Poskytovaná péče

Onkocentrum Zelený pruh je komplexní zařízení pro prevenci a léčbu zhoubných i nezhoubných onemocnění prsu. Komplexnost péče v rámci diagnostiky je zajištěna přímou návazností na akreditovaná screeningová mamografická pracoviště Mammacenter skupiny Medicon. Do onkologické péče však přijímáme i pacientky z jiných mammodiagnostických pracovišť.

Onkocentrum Zelený pruh zajišťuje onkologickou léčbu včetně chirurgické pro ženy s rakovinou prsu tak i preventivní péči v mamologické poradně (senologii). Kromě tohoto v menší míře poskytuje léčbu i pacientům s jinými diagnózami.

Mamologická poradna Onkocentra zajišťuje péči o ženy s nezhoubnými (benigními) nádory v prsu, o ženy se zvýšeným rizikem vzniku nádoru prsu a také o ženy - nosičky genetických mutací.

Chemoterapie bez vypadavání vlasů - dignicap

Ztráta vlasů způsobená cytostatiky podávanými během chemoterapie má pro mnoho pacientů s karcinomem negativní vliv na kvalitu života. Ztráta vlasů je další zátěží hlavně na psychiku, kdy člověk opravdu vidí změny, které mu léčba způsobuje. V našem Onkocentru mohou naše pacientky využít doplňkovou metodu chlazení vlasové pokožky systémem DigniCap, který umí snížit riziko vzniku alopecie (ztráty vlasů).

MUDr. Renata Koževnikovová, vedoucí lékařka

Velký důraz klademe na zajištění komfortní péče o pacientky ve všech fázích léčby i poléčebného sledování. Naše pacientky oceňují příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a komplexní přístup.

Lékaři pracující na oddělení Onkocentrum

Paní doktorka Koževnikovová vede tým specialistů - lékařů s velmi dlouhými odbornými praxemi v oblasti onkologie. Tito lékaři jsou tak zárukou odborné péče o naše klientky a péče o jejich pohodlí.

Dokumenty potřebné s sebou před první návštěvou

Při první návštěvě potřebujeme vyplnit vstupní dotazník, který si můžete stáhnout na odkazech níže, vyplnit doma a přinést s sebou.

Vstupní dotazník pro ženy
Vstupní dotazník pro muže

Z našich lékáren

Protetické spodní prádlo a plavky umí být šik!
více informací
Jezte zdravě, dobře a přírodně
více informací
Pečujte o svou pleť v našem dermocentru
více informací

podporujeme mamma help - už více než 20 let

Spolupracujeme úzce s pacientskou organizací Mamma HELP, která má celorepublikovou působnost. V osmi centrech (v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Olomouci, Hradci Králové, Přerově, Zlíně a Plzni), kde jako terapeutky pracují vyléčené pacientky, poskytuje nemocným ženám i jejich rodinám individuální podporu a poradenství při sdělení diagnózy a v průběhu celé léčby. Nabízí i rekondiční a rehabilitační programy a celou řadu dalších aktivit pro pacientky po léčbě. Po sdělení diagnózy prožívá většina žen psychický šok, se kterým se musí vypořádat. Mamma Help provozuje zdarma také poradny Říct to dětem, kde psycholožky poradí maminkám, jak mají mluvit s dětmi o své nemoci.

Naše polikliniky