address

Poliklinika Zelený pruh

vchod z ulice U Družstva práce

phone number

tel.: +420 237 777 400 (Infolinka: Po-Čt 7-17h, Pá 7-15:30h)

ICO and DIC

Roškotova 1717/2, Praha 4

info

Od 23. 5. 2022 je odběrové místo UZAVŘENO. I nadále je vám k dispozici náš mobilní testovací tým.

Mobilní odběrový tým (COVID-19)

PRO JEDNOTLIVCE
Nabízíme službu mobilního testování pro jednotlivce po celé Praze. Testování provádíme ve všední dny v čase 6:30-10:30 hod. Objednávka služby by měla proběhnout 3 dny předem. Cena 2 200 Kč/osoba. Pro objednání kontaktujte: miroslava.machova@pronatal.cz, +420 232 004 455.

PRO FIRMY
Nabízíme službu mobilního testování. Jedná se o službu, v rámci které si můžete objednat mobilní odběrový tým na vaši akci (koncert, festival, firemní akci, sportovní událost), který otestuje účastníky akce antigenními testy.
Cena za služby mobilního odběrového týmu se odvíjí podle počtu testovaných osob a dalších faktorů. Pro více informací nás kontaktujte na e-mail: jakub.cepl@pronatal.cz

Linka na dispečink mobilního týmu: +420 232 004 455 (Po-Ne 10-17 hod.). Linka dispečinku slouží pro urgentní dotazy týkající se testování na covid-19 (problém s certifikátem, výsledkem či jiné), případně pokud potřebujete získat informaci ohledně výjezdu a testování.

Provozní doba - odběrové místo Zelený pruh

Pondělí
Pondělí

dočasně uzavřeno

Úterý
Úterý

dočasně uzavřeno

Středa
Středa

dočasně uzavřeno

Čtvrtek
Čtvrtek

dočasně uzavřeno

Pátek
Pátek

dočasně uzavřeno

info

UPOZORNĚNÍ - Národní referenční laboratoř doporučuje odběrovým místům odebírat vzorky pro PCR test jak z nosu, tak z krku testované osoby.

V případě infekce variantou omikron se ukazuje odběr z nosu (nosohltanu) jako nedostatečný.

Jak probíhá objednání a vyšetření u nás:

Na provedení odběru se můžete objednat na tel.: +420 237 777 400 nebo přes náš webový formulář:

  • Zvolte požadovaný typ vyšetření.
  • Vyberte si datum a čas odběru.
  • Vyplňte požadované údaje.
  • Potvrzení termínu vám zašleme e-mailem a SMS zprávou.
  • V objednaný čas se dostavte k odběru (nechoďte prosím s předstihem). Pokud nemáte žádanku od lékaře, doporučujeme provedení registrace přes www.checkin.pronatal.cz. Jedná se o systém, který umožní předvyplnit žádanku a odběr tak proběhne rychleji
  • Odběr vzorku provádíme formou výtěru z nosohltanu nebo z dutiny ústní.
  • V případě samoplátcovství budete moci platit pouze platební kartou. Nelze platit hotově.
  • Pokud si nejste jistí, formulář s vámi vyplní naše operátorka na tel.: +420 237 777 400.

Pokyny před odběrem

Minimálně 2 hodiny před odběrem se nesmí používat kapky nebo spreje do nosu. Dále je nutné 30 minut před odběrem nic nejíst, nepít a nekouřit. Používejte ochranné roušky. Při vyšetření si ji sundejte teprve po vyzvání naším personálem.

Možnosti odběru jsou jak u antigenního testování tak u PCR vyšetření buď z nosu nebo z dutiny ústní - nutno si požádat o způsobu odběru na odběrovém místě.

Pokud potřebujete certifikát do zahraničí, nezapomeňte si s sebou vzít číslo pasu nebo občanského průkazu.

Ceny vyšetření metodou RT-PCR a antigenní testy

614,- Kč - PCR vyšetření s dodáním výsledku do tří dnů od odběru bez vydání vícejazyčného potvrzení o bezinfekčnosti (certifikát pro výjezd do zahraničí) - od přijetí vzorku k vyšetření.
814,- Kč - PCR vyšetření s dodáním výsledku do konce druhého dne (obvykle zasíláme mezi 18. a 19. hodinou) bez vydání vícejazyčného potvrzení o bezinfekčnosti (certifikát pro výjezd do zahraničí) - od přijetí vzorku k vyšetření.
1 200,- Kč - PCR vyšetření s dodáním výsledku EXPRESS - do konce dne bez vydání vícejazyčného potvrzení o bezinfekčnosti (certifikát pro výjezd do zahraničí) - od přijetí vzorku k vyšetření. POZOR - odběr je nutné provést do 10:00 hod.
201,- Kč - Antigenní test pro samoplátce, výsledek vyšetření je do 15 minut

PCR vyšetření provádíme i formou cucacího PCR testu - bez nutnosti odběru z nosohltanu. Podmínkou je 30 minut před odběrem nejíst a nepít.

Příplatek 200 Kč za vydání vícejazyčného potvrzení o bezinfekčnosti (certifikát pro výjezd do zahraničí) - Certifikát do zahraničí je možný ke každé variantě testu (placené i na pojišťovnu). Cena za certifikát je 200 Kč. Jedná se o certifikát uznatelný do všech zemí - nejedná se o EU certifikát s QR kódem. Ten je možné také nechat vytisknou na odběrovém místě, ale pouze u antigenního testu za příplatek 200 Kč. Naše certifikáty jsou u antigenních testů v tištěné formě na místě při odběru. U PCR je placený certifikát v angličtině, stáhnete si ho v pdf po přihlášení se na portál covidlab.cz pomocí kódu ze SMS a RČ a klikem na první zelené tlačítko "Stáhnout podepsané lékařské potvrzení", které obdržíte v SMS s výsledkem testu po jeho zpracování v laboratoři. EU certifikát si musíte sami stáhnout přes ocko.uzis.cz. Písemné potvrzení v češtině je zpoplatněno částkou 50 Kč - nutno si o něj požádat při odběru. UPOZORNĚNÍ - potvrzení o bezinfekčnosti (certifikát pro výjezd do zahraničí) lze vydat pouze v případě, že výsledek PCR vyšetření bude NEGATIVNÍ. V případě POZITIVNÍHO výsledku PCR vyšetření, nelze potvrzení o bezinfekčnosti (certifikát pro výjezd do zahraničí) vydat.

Digitální certifikát EU COVID s QR kódem stáhnete zdarma z ocko.uzis.cz. Portál ocko.uzis.cz spadá pod Ministerstvo zdravotnictví ČR. V případě dotazů se obracejte na linku: 1221.

Odběrové místo a vyšetření vzorků provozuje společnost Pronatal s.r.o., se sídlem Antala Staška 1670/80, Praha 4, IČ: 04614283