Pokud trpíte respiračními potížemi či pociťujete na sobě příznaky onemocnění COVID-19, kontaktujte svého lékaře přednostně telefonicky. Děkujeme.

Skupina Medicon a Spolek přátel medicíny a umění (SPMU) vzdělával odborníky

Skupina Medicon a.s. uspořádala 10.9. 2019 odborný seminář Komplexní péče (nejen) o ženu, kde představila nové léčebné přístupy.

Do prostor Akademie věd, kde se akce konala, zavítalo přes 70 odborníků, zejména praktických lékařů a gynekologů.

Na účastníky čekal program plný zajímavých přednášek a kazuistik, které přednášeli odborníci na daná témata. Odborný program zahájil zajímavou přednáškou MUDr. Jiří Fencl, který je vedoucím lékařem Centra jednodenní chirurgie a gynekologie. Na prenatální screenig a diagnostiku se ve své přednášce zaměřila MUDr. Hana Belošovičová, PhD., která je lékařkou – specialistkou ambulance prenatální medicíny Pronatal. Lékaři si se zájmem poslechli i přednášku vedoucí lékařky mamografických center MUDr. Reginy Šírové na téma Vývoje screeningu rakoviny prsu. Odborný program zakončila zajímavá přednáška plná praktických kazuistiky, kterou prezentovala MUDr. Hana Jiřičková, vedoucí lékařka radiodiagnostického oddělení Polikliniky Budějovická.

Akce byla akreditovaná Českou lékařskou komorou.

Celý tým, který se realizace akce účastnil, byl potěšený, pozitivními reakcemi od zúčastněných lékařů. Budeme se těšit na setkání na dalším odborném semináři.

Skupina Medicon a.s.