address

Poliklinika Holešovice

přízemí budovy

Metro C stanice Nádraží Holešovice

Provozní doba dermatokosmetiky

Pondělí
Pondělí

08:00 - 16:30

Úterý
Úterý

10:00 - 18:30

Středa
Středa

08:00 - 16:30

Čtvrtek
Čtvrtek

10:00 - 18:30

Pátek
Pátek

08: 00 - 16:30

Čemu se věnujeme v ordinaci Dermatokosmetiky

Zaměřujeme na dermatokosmetickou péči a estetiku. Součástí dermacentra jsou i operační a zákrokové sálky, kde provádíme dermatochirurgické a léčebně kosmetické výkony. Specializujeme se na aplikaci botulotoxinu, provádíme výplně kyselinou hyaluronovou, nyní nově poskytujeme velice efektní a přitom šetrnou plastiku víček plazmovým generátorem.
V laserové sekci se věnujeme léčbě akné, odstraňování nežádoucích výrůstků a znamének, depilaci, odstraňovaní cévních odchylek, žilek a nežádoucích pigmentací. Rovněž provádíme moderní a efektivní laserovou terapii nehtových plísní. V kosmetické sekci pracujeme převážně s kosmetickými přípravky značky ANNEMARIE BÖRLIND - velice efektivní nadčasovou přírodní kosmetikou s rostlinnými výtažky z EU certifikovaného organického pěstování.
Samozřejmostí v našich ordinacích je individuální přistup ke každému pacientovi. Klademe velký důraz na kvalitu a bezpečnost poskytovaných služeb.

Odbornou dermatokosmetickou péči poskytuje

Lenka Kubincová, certifikovaná dermatokosmetička

pracuje pod odborným vedením: vedoucí odborný kožní lékař: MUDr. Radek Pavlíček

Letitá praxe v oboru dermatokosmetiky

Jsme zdravotnické, esteticko-medicínské a kosmetické zařízení zaměřené na komplexní péči o vaši kůži. Nabízíme kompletní spektrum zákroků dle nejmodernějších trendů v kosmetické, estetické a dermatologické sféře včetně laserových ošetření.
Již více než 20 let provozujeme prosperující zařízení v Praze 8, v Říčanech a v Neratovicích. Máme tým zkušených lékařů, sester a kosmetiček a ošetřili jsme již více než 80 tisíc pacientů a klientů.
Od 1.10.2018 jsme zprovoznili nadstandardní ordinaci se zaměřením na dermatokosmetickou péči a estetiku v luxusních prostorách objektu Visionary, poliklinika Holešovice, Plynární 10, Praha 7. Více o nás na www.dermacentrum.cz
Ordinaci provozuje: MUDr. Radek Pavlíček, Na Úbočí 1353/4, 180 00, Praha 8 - Libeň, IČ: 60433451.

Naše polikliniky

Medicon Logo

Poliklinika

Budějovická
Medicon Logo

Poliklinika

Holešovice
Medicon Logo

Poliklinika

Vysočany
Medicon Logo

Poliklinika

Zelený pruh